כיצד להתחיל להשקיע השקעות קטנות עם מעט כסף?
כיצד להתחיל להשקיע השקעות קטנות עם מעט כסף?

כיצד להתחיל להשקיע השקעות קטנות עם מעט כסף?

השקעה יכולה להיראות מאיימת, במיוחד אם יש לך מעט כסף מלכתחילה. עם זאת, ישנן אפשרויות רבות זמינות למתחילים להתחיל להשקיע עם סכום כסף קטן בלבד. בתגובה זו נדון ביסודות ההשקעה למתחילים, כיצד להתחיל להשקיע עם מעט כסף, ובדרכים לבצע השקעות קטנות.

מהי השקעה?

השקעה היא פעולת הקצאת משאבים (כסף, זמן וכו') מתוך ציפייה לייצר הכנסה או רווח בעתיד. בדרך כלל, השקעה כרוכה בנטילת סיכונים עם הכסף שלך, מתוך ציפייה להרוויח תשואה גבוהה מזו שהיית עושה עם חשבון חיסכון או השקעות אחרות בסיכון נמוך.

למה להשקיע?

השקעה חשובה מכמה סיבות. ראשית, זה יכול לעזור לך להגדיל את העושר שלך לאורך זמן. על ידי השגת תשואות על ההשקעות שלך, אתה יכול להגדיל את המשאבים הפיננסיים שלך ולהשיג את היעדים הפיננסיים שלך לטווח ארוך. בנוסף, השקעה יכולה לעזור לך לנצח את האינפלציה, שהיא העלייה ההדרגתית של יוקר המחיה לאורך זמן. אם לא תשקיעו, ערך הכסף שלכם יישחק לאט עם הזמן בגלל האינפלציה.

איך להתחיל להשקיע עם מעט כסף?

הנה כמה טיפים להתחיל בהשקעה גם אם יש לך קצת כסף בצד ומעוניין להשקיע:

1. התחל עם תוכנית הפרישה שלך בחסות המעסיק

במידה ואתם שכירים, אם המעסיק שלך מציע תוכנית פרישה, כגון 401(k) או 403(b), זה יכול להיות מקום מצוין להתחיל להשקיע. תרומות מנוכות אוטומטית מתלוש המשכורת שלך, מה שמקל על השקעה קבועה. חלק מהמעסיקים מציעים גם תרומות תואמות, שיכולות להגביר את החיסכון שלך.

2. פתח חשבון פרישה אישי

ישנם סוגים של חשבון פרישה שאתה יכול לפתוח בעצמך. ישנם שני סוגים של IRA: IRA מסורתי ו-Roth IRA. שני הסוגים מציעים הטבות מס, אך בדרכים שונות. תרומות IRA מסורתיות עשויות להיות ניתנות לניכוי מס, בעוד שהתרומות של Roth IRA נעשות בדולרים לאחר מס וניתן למשוך אותן ללא מס בפרישה.

3. השתמש ביועץ רובוטי (אפשרות חדשה ומעניינת).

רובו-יועצים הם פלטפורמות השקעות אוטומטיות המשתמשות באלגוריתמים כדי ליצור ולנהל תיקי השקעות. הם לרוב זולים ודורשים סכום השקעה מינימלי נמוך. כמה יועצי רובו פופולריים כוללים Betterment, Wealthfront ו-M1 Finance.

4. השקיעו בקרנות אינדקס בעלות נמוכה או בקרנות נסחרות בבורסה (ETFs)

קרנות אינדקס ותעודות סל הן קרנות השקעה העוקבות אחר מדד שוק ספציפי, כגון S&P 500. קרנות אלו הן בעלות נמוכה ומציעות פיזור מיידי, מה שיכול לעזור להפחית סיכון. כמה ספקי קרנות אינדקס פופולריים כוללים את Vanguard ו-Fidelity.

5. השקיעו במניות חלקיות

חברות ברוקראז' מסוימות מציעות כעת את היכולת לרכוש חלקים של מניות של מניות בודדות או תעודות סל. זה אומר שאתה יכול להשקיע במניה במחיר גבוה, כמו אמזון או טסלה, עם סכום כסף קטן בלבד.

מספר דרכים לבצע השקעות קטנות:

השקעה אוטומטית: הגדר השקעות אוטומטיות מחשבון הבנק שלך על בסיס קבוע. זה יכול לעזור לך להשקיע סכומי כסף קטנים על בסיס קבוע מבלי לחשוב על זה.

השתמש בשינוי חלופי: אפליקציות מסוימות, כגון Acorns או Stash, מאפשרות לך להשקיע את החילוף שלך מרכישות יומיומיות. לדוגמה, אם תוציא $3.50 על קפה, האפליקציה תעגל עד $4 ותשקיע עבורך את ה-0.50$ הנוספים.

מיקרו השקעות: אפליקציות מיקרו השקעות, כגון Robinhood או Webull, מאפשרות לך להשקיע סכומי כסף קטנים במניות בודדות או בתעודות סל. לאפליקציות אלו יש לרוב עמלות נמוכות וללא דרישות השקעה מינימליות.

הלוואות עמית לעמית: פלטפורמות הלוואות עמית לעמית, כגון LendingClub או Prosper, מאפשרות להשקיע סכומי כסף קטנים בהלוואות ללווים בודדים. אתה מרוויח ריבית על ההשקעה שלך, שיכולה לספק תשואה גבוהה יותר מחיסכון מסורתי

כתבות נוספות שאולי תאהבו

שוק הנדל"ן בארה"ב ירד בשיעור של 2.3 טריליון דולר מאז קיץ 2022

כסף אינפו

כיצד לבחור מסלול משכנתא? היתרונות והחסרונות של כל מסלול

כסף אינפו

מהי קרן נאמנות וכיצד זה עובד?

כסף אינפו

השפעת האינפלציה על ההשקעות והחסכונות שלך

כסף אינפו

מספר טיפים: כיצד עסק קטן יכול לתכנן מס ולהמנע מהוצאות בלתי צפויות?

כסף אינפו

המדריך למתחילים: היתרונות והסיכונים שבהשקעה במניות

כסף אינפו

הגב לפוסט